Resultats globals: 2 registres trobats en 0.01 segons.
Articles, 2 registres trobats
Articles 2 registres trobats  
1.
7 p, 90.7 KB On a theorem of M. Fujii / Ajetunmobi, M. O. (University of Ibadan. Mathematics Department)
1985 - 10.5565/PUBLMAT_292385_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 2/3 (1985) p. 111-117  
2.
6 p, 122.0 KB Some results on the real k-theory of certain homogeneous spaces. / Ajetunmobi, M. O.
Let F,(n) be the incomplete complex flag manifold of length r in en. We make a start on the complete determination of the torsion part of the group KO-'(F,(n)) giving results here when r = 2,3.
1988
Publicacions matemàtiques, V. 32 n. 2 (1988) p. 159-164  

Vegeu també: autors amb noms similars
2 Ajetunmobi, M. O.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.