Resultats globals: 2 registres trobats en 0.01 segons.
Articles, 2 registres trobats
Articles 2 registres trobats  
1.
11 p, 227.4 KB On the range space of Yano's extrapolation theorem and new extrapolation estimates at infinity / Carro, María J. (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi)
Given a sublinear operator T satisfying that !Tf!Lp(ν) ≤ C p−1 !f!Lp(µ), for every 1 < p ≤ p0, with C independent of f and p, it was proved in [C] that sup r>0 ! ∞ 1/r λν T f (y) dy 1 + log+ r ! " M.
2002 - 10.5565/PUBLMAT_Esco02_02
Publicacions matemàtiques, Vol. Extra (2002) , p. 27-37  
2.
13 p, 264.2 KB Interpolation of families / Carro, M. J. ; Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1992 - 10.5565/PUBLMAT_362A92_09
Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 449-461  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Carro, M. J.
1 Carro, María J.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.