Resultats globals: 7 registres trobats en 0.03 segons.
Articles, 7 registres trobats
Articles 7 registres trobats  
1.
23 p, 217.4 KB Conductor Sobolev-type estimates and isocapacitary inequalities / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Martín i Pedret, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Silvestre, Pilar (Aalto University. Department of Mathematics and Systems Analysis)
In this paper we present an integral inequality connecting a function space (quasi-)norm of the gradient of a function to an integral of the corresponding capacity of the conductor between two level surfaces of the function, which extends the estimates obtained by V. [...]
2012 - 10.1512/iumj.2012.61.4709
Indiana University mathematics journal, Vol. 61, No. 5 (2012) , p. 1925-1947  
2.
13 p, 264.2 KB Interpolation of families / Carro, M. J. ; Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1992 - 10.5565/PUBLMAT_362A92_09
Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 449-461  
3.
17 p, 336.0 KB Mesures vectorials i teorema de Radon-Nikodym / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 81-97  
4.
4 p, 52.5 KB Un teorema de coincidencia / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_07
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 107-110  
5.
7 p, 118.8 KB Cuasianaliticidad en espacios generales de funciones diferenciables / Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 45-51  
6.
6 p, 91.5 KB Algunas algebras de funciones diferenciables / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 39-44  
7.
26 p, 464.4 KB La fundamentación del análisis de Fourier / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 1-22  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.