Resultats globals: 5 registres trobats en 0.02 segons.
Articles, 1 registres trobats
Materials acadèmics, 4 registres trobats
Articles 1 registres trobats  
1.
26 p, 251.5 KB Uniqueness theorems for Cauchy integrals / Melnikov, Mark (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Poltoratski, Alexei (Texas A&M University. Department of Mathematics) ; Volberg, Alexander (Michigan State University. Department of Mathematics)
If µ is a finite complex measure in the complex plane C we denote by Cµ its Cauchy integral defined in the sense of principal value. The measure µ is called reflectionless if it is continuous (has no atoms) and Cµ = 0 at µ-almost every point. [...]
2008 - 10.5565/PUBLMAT_52208_03
Publicacions Matemàtiques, V. 52 n. 2 (2008) p. 289-314  

Materials acadèmics 4 registres trobats  
1.
8 p, 131.7 KB Càlcul [102426] / Llabrés Florit, Miquel ; González Llorente, José ; Melnikov, Mark ; Miro Sanchez, Margarida Joana ; Universitat Autònoma de Barcelona. Escola d'Enginyeria
2010-11
Enginyeria Informàtica [958]  
2.
2 p, 1.0 MB Anàlisi complexa [28007] / Cufí Sobregrau, Julià ; Miro Sanchez, Margarida Joana ; Melnikov, Mark ; Universitat Autònoma de Barcelona. Facultat de Ciències
2001-02
Llicenciat en Matemàtiques [466]  
3.
2 p, 31.9 KB Teoria de funcions [28028] / Melnikov, Mark ; Tolsa Domènech, Xavier (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Universitat Autònoma de Barcelona. Facultat de Ciències
2002-03
Llicenciat en Matemàtiques [466]  
4.
4 p, 175.8 KB Anàlisi complexa [28007] / Cufí Sobregrau, Julià ; Miro Sanchez, Margarida Joana ; Melnikov, Mark ; Universitat Autònoma de Barcelona. Facultat de Ciències
2002-03
Llicenciat en Matemàtiques [466]  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Melnikov, M.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.