Resultats globals: 2 registres trobats en 0.02 segons.
Articles, 2 registres trobats
Articles 2 registres trobats  
1.
12 p, 249.3 KB Descomposiciones bornológicas de Shauder / Serrahima, Mercè (Universitat de Barcelona. Facultad de Matemáticas)
1987 - 10.5565/PUBLMAT_31187_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 31 n. 1 (1987) p. 17-28  
2.
7 p, 110.4 KB Infratopological bornologies and Mackey-convergence of series / Canela, Miguel (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Serrahima, Mercè (Universitat de Barcelona. Departament de Teoria de Funcions)
In this paper some aspects of ínfratopological bornologies are discussed. First, it is shown that bornologies with countable basis are infratopological. Second, it is shown that the convergence of series presents some pathologies beyond this class.
1986 - 10.5565/PUBLMAT_302386_07
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 101-107  

Vegeu també: autors amb noms similars
35 Serrahima, Maurici
2 Serrahima, Mercé
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.