Resultats globals: 1 registres trobats en 0.02 segons.
Articles, 1 registres trobats
Articles 1 registres trobats  
1.
11 p, 134.4 KB On the mean values of an integral function represented by Dirichlet series / Sharma, Poonam (Lucknow University. Department of Mathematics and Astronomy)
1985 - 10.5565/PUBLMAT_292385_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 29 n. 2/3 (1985) p. 5-15  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Sharma, P.
1 Sharma, Prabha
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.