Resultats globals: 1 registres trobats en 0.08 segons.
Articles, 1 registres trobats
Articles 1 registres trobats  
1.
9 p, 147.0 KB On the Hodge theory of the symmetric powers of a curve / Baño Rollin, Sebastian del
We describe the polarised Hodge structure on the symmetric powers of a smooth projective curve.
2002 - 10.5565/38042
Publicacions matematiques, V. 46 N. 1 (2002) , p. 17-25  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.