Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
9 p, 159.4 KB Conditions of angelic type in function spaces / Barceló, Miguel (Escola Técnica Superior d'Enginyers Industrials de Barcelona) ; Canela, Miguel A. (Universidad de Barcelona. Departament de Teoria de Funcions)
This paper deals with a class of topological spaces in which α-compactness and compactness coincide and the tightness of a compact subset is less or equal than α, a being an infinite cardinal number. [...]
1986 - 10.5565/PUBLMAT_30186_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 1 (1986) p. 49-57  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Barceló, Mateu.
24 Barceló, Miquel
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.