Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
36 p, 313.7 KB semi-global solutions of ∂¯b with lp (1 ≤ p ≤ ∞) bounds on strongly pseudoconvex real hypersurfaces in cn (n ≥ 3) / Chang, C. H. (Academia Sinica (Taiwan). Institute of Mathematics) ; Lee, H. P. (Academia Sinica (Taiwan). Institute of Mathematics)
Let M be an open subset ofa compact strongly pseudoconvex hypersurface {ρ = 0} defined by M = D × Cn−m ∩ {ρ = 0}, where 1 ≤ m ≤ n − 2, D = {σ(z1,. . . ,zm) < 0} ⊂ Cm is strongly pseudoconvex in Cm. [...]
1999 - 10.5565/PUBLMAT_43299_05
Publicacions matematiques, V. 43 N. 2 (1999) , p. 535-570  

Vegeu també: autors amb noms similars
4 Chang, C. T.
1 Chang, C.F.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.