Dipòsit Digital de Documents de la UAB 2 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
17 p, 344.3 KB Boundedness of rough integral operators on Triebel-Lizorkin spaces / Al-Qassem, H. M. ; Cheng, L. C. ; Pan, Y.
We prove the boundedness of several classes of rough integral operators on Triebel-Lizorkin spaces. Our results represent improvements as well as natural extensions of many previously known results.
2012 - 10.5565/PUBLMAT_56212_01
Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 261-277  
2.
7 p, 111.9 KB Uniform boundedness of oscillatory singular integrals on Hardy spaces / Cheng, Leslie C. ; Pan, Yibiao
We prove the uniform H1 boundedness of oscillatory singular integrals with degenerate phase functions.
2000 - 10.5565/PUBLMAT_44200_11
Publicacions matematiques, V. 44 N. 2 (2000) , p. 605-611  

Vegeu també: autors amb noms similars
2 Cheng, Lei
1 Cheng, Leslie C.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.