Dipòsit Digital de Documents de la UAB 3 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
3 p, 323.3 KB Àlgebra [1002] / López, Amparo ; Universitat Autònoma de Barcelona. Facultat de Ciències
1985-86
Llicenciat en Matemàtiques [3]  
2.
110 p, 1.7 MB Reticulos distributivos y cohomología de espacios noetherianos y compactos con valores en un haz / López Villacampa, Amparo (Universidad de Barcelona)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_05177_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 5 (1977) p. 1-112  
3.
2 p, 67.0 KB Matemàtiques II [26592] / Carmona Domènech, Joan Josep ; López, Amparo ; Universitat Autònoma de Barcelona. Facultat de Ciències
2000-01
Graduat Superior en Biotecnologia [192]  

Vegeu també: autors amb noms similars
18 Lopez, A.
1 Lopez, Anaïs
1 Lopez, Andreu
1 López, A
18 López, A.
1 López, A. L.
1 López, Adrià
2 López, Alba María
1 López, Alejandro
5 López, Alex
3 López, Alexandre
1 López, Amanda Rodríguez
1 López, Ana Luisa
1 López, Ana María
1 López, Andrés
3 López, Anna
2 López, Antoni
1 López, Antonia
5 López, Antonio
3 López, Antonio M.
5 López, Àlex
5 López, Álex
1 López, Ángel L.
2 López, Ángel Luis
1 López, Ángel Luis,
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.