Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
7 p, 111.9 KB Uniform boundedness of oscillatory singular integrals on Hardy spaces / Cheng, Leslie C. ; Pan, Yibiao
We prove the uniform H1 boundedness of oscillatory singular integrals with degenerate phase functions.
2000 - 10.5565/PUBLMAT_44200_11
Publicacions matematiques, V. 44 N. 2 (2000) , p. 605-611  

Vegeu també: autors amb noms similars
8 Pan, Y.
5 Pan, Y. B.
8 Pan, Y.B.
2 Pan, Yaozhong
1 Pan, Yibin
1 Pan, Yu
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.