Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
27 p, 2.8 MB Hyperbolic entire functions with bounded Fatou components / Bergweiler, Walter (Christian-Albrechts-Universität zu Kiel(Germany). Mathematisches Seminar) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Rempe, Lasse (University of Liverpool(UK). Dept. of Mathematical Sciences)
We show that an invariant Fatou component of a hyperbolic transcendental entire function is a Jordan domain (in fact, a quasidisc) if and only if it contains only finitely many critical points and no asymptotic curves. [...]
2015
Commentarii Mathematici Helvetici. A Journal of the Swiss Mathematical Society, Vol. 90 Núm. 4 (2015) , p. 799-829  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.