Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
5 p, 144.2 KB Truncated polynomial algebras over The Steenrod algebra / Ali, Mohamed
It is shown that the classification of polynomial algebras over the mod p Steenrod algebra is an essentially different problem from the classification of polynomial algebras truncated at height greater than p over the Steenrod algebra.
1990
Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 335-339  

Vegeu també: autors amb noms similars
4 Ali, M Sanni
1 Ali, M.A.
2 Ali, M.S.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.