Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
23 p, 461.0 KB Division and extension in weighted Bergman-Sobolev spaces / Ortega, Joaquin M. ; Fábrega, Joan
1992 - 10.5565/PUBLMAT_362B92_08
Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 837-859  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Fàbrega, Jaume,
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.