Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
4 p, 88.4 KB Processos estacionaris indexats per un grup localment compacte i abeliá / Gómez, Lupe (Universidad de Barcelona. Departamento de Estadística Matemàtica)
In this paper we study the stationary stochastic processes on discrete locally compact abelian groups. We obtiain necessary and sufficient conditions for the regularity and singularity of a process with respect to the complement of finite subsets of the group, by using the integrability of the spectral density. [...]
1980 - 10.5565/PUBLMAT_22180_28
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 143-146  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Gomez, Leyre
5 Gómez, L.
1 Gómez, Laura
1 Gómez, Leire
1 Gómez, Leonor Paz
4 Gómez, Lorena
7 Gómez, Lucia
1 Gómez, Lucy E.
7 Gómez, Lucía
2 Gómez, Luis
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.