Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
20 p, 417.7 KB Bifurcation set and limit cycles forming compound eyes in a perturbed hamiltonian system / Li, Jibin ; Liu, Zhenrong
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35291_13
Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 487-506  

Vegeu també: autors amb noms similars
6 Li, J.
1 Li, Jing-Feng
1 Li, Jingmei
2 Li, Jinjun
2 Li, Jinjun
7 Li, Junshan
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.