Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
20 p, 393.1 KB The Ruelle operator for symmetric β -shifts / Lopes, Artur O. (Universidade Federal do Rio Grande do Sul. Instituto de Matemática) ; Vargas, Victor (Universidade Federal do Rio Grande do Sul. Instituto de Matemática)
2020 - 10.5565/PUBLMAT6422012
Publicacions matemàtiques, Vol. 64 Núm. 2 (2020) , p. 661-680 (Articles)  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Lopes, A.
1 Lopes, A. R. C.
1 Lopes, Adair da Silva
1 Lopes, Ana,
1 Lopes, Antonio
1 Lopes, Antonio José
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.