Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
4 p, 171.0 KB A note on the existence of the Alizadeh-Haeberly-Overton direction for semidefinite programming / Monteiro, Renato D.C. ; Zanjácomo, Paulo R.
This note establishes a new sufficient condition for the existence and uniqueness of the Alizadeh-Haeberly-Overton direction for semidefinite programming. .
1997
Mathematical Programming, vol. 78 n. 3 (1997) p. 393-396  
 Accés restringit a la UAB

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Monteiro, Ricardo
1 Monteiro, Roberta Araujo
1 Monteiro, Rosa
1 Monteiro, Rute
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.