Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
10 p, 591.4 KB A new pivot selection rule for the network simplex algorithm / Sokkalingam, P.T. ; Sharma, Prabha ; Ahuja, Ravindra K.
We present a new network simplex pivot selection rule, which we call the minimum ratio pivot rule, and analyze the worst-case complexity of the resulting network simplex algorithm. We consider networks with n nodes, m arcs, integral arc capacities and integral supplies/demands of nodes. [...]
1997
Mathematical Programming, vol. 78 n. 2 (1997) p. 149-158  
 Accés restringit a la UAB

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Sharma, P.
1 Sharma, Poonam
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.