Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
53 p, 631.5 KB Minimizers for the thin one-phasefree boundary problem / Engelstein, Max (University of Minnesota-Twin Cities) ; Kauranen, Aapo (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Prats, Martí (Universitat Autònoma de Barcelona) ; Sakellaris, Georgios (Universitat Autònoma de Barcelona) ; Sire, Yannick (Johns Hopkins University)
We consider the "thin one-phase" free boundary problem, associated to minimizing a weighted Dirichlet energy of the function in RnC1 C plus the area of the positivity set of that function in Rn . We establish full regularity of the free boundary for dimensions n (sic. [...]
2021 - 10.1002/cpa.22011
Communications on pure and applied mathematics, Vol. 74 Núm. 9 (2021) , p. 1971-2022  

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Sire, Yannik
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.