Dipòsit Digital de Documents de la UAB 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
26 p, 437.5 KB A new characterization of Triebel-Lizorkin spaces on R2 / Yang, Dachung. ; Yuan, Wen. ; Zhou, Yuan
2013 - 10.5565/PUBLMAT_57113_02
Publicacions matemàtiques, Vol. 57, Núm. 1 (2013) , p. 57-82  

Vegeu també: autors amb noms similars
69 Zhou, Y.
2 Zhou, Yang
1 Zhou, Yangbo
1 Zhou, Ying
1 Zhou, Yingtang
1 Zhou, Yong
2 Zhou, Yong-Ming
1 Zhou, Yu
1 Zhou, Yuyu
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.