Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
21 p, 626.8 KB Phase portraits for some symmetric cubic Riccati polynomial differential equations / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Oliveira, Regilene D. S. (Universidade de São Paulo. Departamento de Matemática) ; Valls, Clàudia (Universidade de Lisboa. Departamento de Matemàtica)
We classify the topological phase portraits in the Poincaré disc of two classes of symmetric Riccati cubic polynomial differential systems.
2018 - 10.1016/j.topol.2017.11.023
Topology and its applications, Vol. 234 (fEB. 2018) , p. 220-237  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.