Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 4 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
11 p, 231.3 KB About some questions of differential algebra concerning to elementary functions / Zarzuela Armengou, Santiago (Universitat de Barcelona. Departament d'Àlgebra i Fonaments)
1982 - 10.5565/PUBLMAT_26182_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 1 (1982) p. 5-15  
2.
94 p, 1.7 MB Contribución al estudio de los espacios electorales / Carreras Escobar, Francesc
1982 - 10.5565/PUBLMAT_26182_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 1 (1982) p. 17-110  
3.
20 p, 305.2 KB Teoría de pesos y funciones de oscilación media acotada / García-Cuerva Abengoza, José (Universidad de Salmanca)
1982 - 10.5565/PUBLMAT_26182_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 1 (1982) p. 111-130  
4.
33 p, 552.2 KB The divisor group of a fir / Cohn, P. M. (Bedford College (London, Regne Unit))
1982 - 10.5565/PUBLMAT_26182_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 1 (1982) p. 131-163  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.