Resultats globals: 1 registres trobats en 0.02 segons.
Articles, 1 registres trobats
Articles 1 registres trobats  
1.
17 p, 411.0 KB Singularities of inner functions associated with hyperbolic maps / Evdoridou, Vasiliki (The Open University) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtiques i Informàtica) ; Jarque i Ribera, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtiques i Informàtica) ; Sixsmith, David J. (University of Liverpool)
2019 - 10.1016/j.jmaa.2019.04.045
Journal of mathematical analysis and applications, Vol. 477, Issue 1 (September 2019) , p. 536-550  

Vegeu també: autors amb noms similars
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.