Resultats globals: 1 registres trobats en 0.01 segons.
Articles, 1 registres trobats
Articles 1 registres trobats  
1.
20 p, 1.0 MB Phase portraits of Bernoulli quadratic polynomial differential systems / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Pereira, Weber F. (Universidade Estadual Paulista. Departamento de Matemática (Brasil)) ; Pessoa, Claudio (Universidade Estadual Paulista. Departamento de Matemática (Brasil))
In this paper we study a new class of quadratic polynomial differential systems. We classify all global phase portraits in the Poincaré disk of Bernoulli quadratic polynomial differential systems in R2.
2020
Electronic journal of differential equations, Vol. 2020, Issue 48 (2020) , p. 1-19
2 documents

Vegeu també: autors amb noms similars
1 Pereira, Willian A.
Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.