Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/112530
Parkinsonism, tremor, and depression induced by cinnarizine and flunarizine
Capella Hereu , Dolors (Vall d'Hebron Hospitals)
Laporte Rosselló, Joan-Ramón (Vall d'Hebron Hospitals)
Castel Llobet, Josep Maria (Vall d'Hebron Hospitals)
Tristán, Carmen (Clínica Universitaria (Pamplona, Espanya))
Cos, Ángeles (CMN Marqués de Valdecilla (Santander, Espanya))
Morales-Olivas, Francisco J. (Universitat de València. Departament de Farmacologia)

Data: 1988
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, fins i tot amb finalitats comercials, sempre i quan es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Anglès.
Document: article ; publishedVersion
Publicat a: BMJ : British Medical Journal, Vol. 297 (1988) , p. 722-723, ISSN 0959-8138

DOI: 10.1136/bmj.297.6650.722


2 p, 436.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2013-10-10, darrera modificació el 2016-10-03



   Favorit i Compartir