Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/25029
Revistas iberoamericanas de comunicación
Jones, Daniel E. (Institut de la Comunicació (Bellaterra, Catalunya))

Data: 2001
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Castellà
Document: article ; publishedVersion
Matèria: revistes ; comunicació ; Iberoamèrica
Publicat a: Zer : revista de estudios de comunicación = komunikazio ikasketen aldizkaria, Vol. 6, Núm. 10 (mayo 2001) , ISSN 1137-1102

Adreça alternativa: http://www.ehu.es/zer/hemeroteca/pdfs/zer10-02-jones.pdf


8 p, 135.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2008-04-15, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir