Para citar este documento: http://ddd.uab.cat/record/51
Mathematical programming
Mathematical Society. Amsterdam
Mathematical Programming Society

Publicación: Amsterdam : North-Holland , 1971-.
Descripción: , 24 cm.
Periodicidad: 15 núm. l'any, en 5 vol. de 3 núm. cadascun. De 1971 a 1981, bimestral. De 1982 a 1989, 9 números l'any.
Fechas de publicación: Vol. 1, no. 1 (October 1971)-.
Contiene: Consta de les sèries A i B, amb numeració única.
Nota: Suplements: Mathematical programming study = ISSN 0303-3929.
Derechos: Tots els drets reservats
Materia: Programació (Matemàtica) ; Revistes
ISSN: 0025-5610

Adreça original: http://link.springer.com/journal/10107


v. 83 n. 3
(1998)

v. 83 n. 2
(1998)

v. 83 n. 1
(1998)

v. 79 n. 1-3
(1997)

v. 78 n. 3
(1997)

v. 78 n. 2
(1997)

v. 78 n. 1
(1997)

v. 77 n. 3
(1997)

v. 77 n. 2
(1997)

v. 77 n. 1
(1997)

v. 76 n. 3
(1997)

v. 76 n. 2
(1997)

v. 76 n. 1
(1997)

Vol. 431, 2015

Vol. 432, 2015

Vol. 428, 2015

Vol. 422, 2015

Vol. 430, 2015

Vol. 429, 2015

Vol. 424, 2015

Vol. 38, 2015

Vol. 429, 2015

El registro aparece en las colecciones:
Publicaciones periódicas > Revistas

 Registro creado el 2006-03-13, última modificación el 2016-01-12



   Favorit i Compartir
QR image