visitant ::
identificació
Dipòsit Digital de Documents de la UAB
Cerca
Lliura
Ajuda
Personalitza
Les vostres alertes
Els vostres cistells
Les vostres cerques
Servei de Biblioteques
Sobre el DDD
Català
English
Español
Pàgina inicial
>
Articles
>
Articles publicats
>
A p-adic construction of ATR points on Q-curves
> Citation
Guitart, Xavier; Masdeu, Marc. «A p-adic construction of ATR points on Q-curves». Publicacions matemàtiques, Vol. 59 Núm. 2 (2015), p. 511-545. DOI 10.5565/PUBLMAT_59215_09 <https://ddd.uab.cat/record/133145> [Consulta: 3 abril 2025].
Loading...