El tamaño de las jaulas y el número de aves
Hunton, Peter

Date: 1984
Rights: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució i la comunicació pública de l'obra, sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Language: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Published in: Selecciones avícolas, Vol. 26, Núm. 4 (Abril 1984) , p. 116-118, ISSN 0210-0541



Exemplar propietat de la Real Escuela de Avicultura
9 p, 5.9 MB

The record appears in these collections:
Articles > Research articles
Articles > Published articles

 Record created 2011-10-07, last modified 2021-08-22



   Favorit i Compartir