Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
10 p, 332.7 KB On the connectivity of the escaping set for complex exponential Misiurewicz parameters. / Jarque i Ribera, Xavier (Universitat Rovira i Virgili. Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
2011 - 10.1090/S0002-9939-2010-10611-1
Proceedings of the American Mathematical Society, Vol. 139 Núm. 6 (2011) , p. 2057-2065  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.