Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/115409
On the peak sets for holomorphic Lipschitz functions
Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1983
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; publishedVersion
Publicat a: Indiana University mathematics journal, Vol. 32, No. 2 (1983) , p. 257-273, ISSN 0022-2518

DOI: 10.1512/iumj.1983.32.32022


16 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-02-03, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir