Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/116924
Les zones humides : una aproximació des de la geografia
Romagosa Casals, Francesc (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Geografia)

Data: 1999
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Geografia ; Zones humides ; Humedales ; Wetlands
Publicat a: Treballs de la Societat Catalana de Geografia, Núm. 48 (1999) , p. 27-49, ISSN 2014-0037

Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/TSCG/article/view/37187/37170


23 p, 988.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-03-28, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir