Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/4768
Índex

Data: 2005
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: Article ; sumari ; article ; publishedVersion
Publicat a: Catalan Journal of Linguistics, V. 4 (2005) p. 1-7, ISSN 2014-9719

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/CatalanJournal/article/view/39477


7 p, 116.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Catalan journal of linguistics

 Registre creat el 2006-03-28, darrera modificació el 2016-07-03



   Favorit i Compartir