Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48439
Anulacion de la cohomologia con valores en un fibrado vectorial holomorfo
Girbau, Joan, 1942- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 61-72, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_03176_07


12 p, 205.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir