Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49459
Singularidades en el problema de N-cuerpos
Lacomba Zamora, Ernesto

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 7 (1978) p. 71-94, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_07178_02


24 p, 372.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir