Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49474
Sobre la formula de Gauss-Bonnet en varietats de dimensió imparella
Reventós, Agustí (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 1-61, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_10178_01


57 p, 872.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir