Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49489
Espacios de sucesiones
Tort, Manuel

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 69-79, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37196
DOI: 10.5565/PUBLMAT_11179_05


11 p, 235.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2017-03-21



   Favorit i Compartir