Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49490
Mesures vectorials i teorema de Radon-Nikodym
Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 81-97, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_11179_06


17 p, 336.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir