Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49659
Estudio cualitativo del problema de Sitnikov
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Simó, Carles (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 49-71, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_03


23 p, 429.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir