Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49661
Familias de orbitas críticas en las familias (a) y (b) de órbitas periódicas del problema restringido, circular y plano de tres cuerpos
Gómez, C. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 81-83, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_05


3 p, 236.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir