Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49666
Un proceso de estabilización en mml con coeficientes variables
Aguado, Pedro M. (Universidad de Zaragoza. Escuela Tecnica Superior de Ingenieros Industriales)
Correas, J. M. (Universidad de Zaragoza. Escuela Tecnica Superior de Ingenieros Industriales)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 137-152, ISSN 0210-2978



16 p, 231.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir