Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49960
Sobre productos tensoriales de anillos regulares
Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 177-183, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_37


7 p, 149.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-23, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir