Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50109
Interseccions de germes de Gorenstein i codimensió tres
Guillén Santos, Francisco (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)
Pascual i Gainza, Pere (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Resum: Here we study the deformations of germs that are proper intersection of Gorenstein germs of codimension 3, obtaining generalizations of the results proved by Mandelbaum and Schaps for perfect varieties and codimension two.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 245-247, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_52


3 p, 68.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir