Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50197
Formas normales de los nk-operadores curvatura
Ferrández, A. (Universidad de Valencia. Departamento de Geometría y Topología)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 29-29, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_06


1 p, 31.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir