Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50388
Una caracterización de los conjuntos de pico-interpolación de una cierta clase de álgebras uniformes
Verdera, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 261-263, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_65


3 p, 63.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir