Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50425
Soluciones homotéticas que empalman puntos de equilibrio
Casasayas, Josefina

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 21-26, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_03


6 p, 123.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir