Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50904
Polinómios generalizados : splines generalizados : algunos algoritmos convenientes
Aleixo Oliveira, F.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Portuguès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 285-289, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37422
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_56


5 p, 89.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2017-03-30



   Favorit i Compartir