Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50928
Estudio de algunos problemas en algebras de funciones lipschitzianas
Muñoz Lecanda, Miguel Carlos

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 5-79, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_25181_01


75 p, 1.2 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir